Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią
 

Nawigacja
 
Samorząd Uczniowski
 
Projekt ETAs - j. angielski
 
Linki
 
Sprawozdania finansowe
 
Znajdź nas na Facebook
 
Logowanie
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
 
Pogoda
 
Zegar
 
Kalendarz
 
Listopad 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Imieniny
 
Dzisiaj jest
piątek 22 Listopada 2019.

Imieniny obchodzą:
Cecylia, Jonatan, Stefan
Wycieczka na Dębową Górę

27 kwietnia 2012 roku chętni uczniowie udali się na szlak pod kierunkiem pana Cezarego Białczaka - opiekuna szkolnego koła turystycznego. Celem wędrówki było najwyższe wzniesienie w okolicy Dębowa Góra.

Dzień Samorządności w naszej szkole.

Od kilku lat Samorząd Uczniowski stara się, aby Dzień Samorządności w naszej szkole był atrakcyjny. Dużo wcześniej uczniowie wraz z opiekunkami prześcigali się w pomysłach, jak ten dzień umilić, zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Sprawdzian VI klas.

Sprawdzian rozpoczął się we wtorek - 3kwietnia, o godz. 9 i trwał 60 minut. Dla uczniów z różnymi dysfunkcjami czas trwania sprawdzianu był przedłużony o dodatkowe 30 minut.

Apel wielkanocny.

W środę 4 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczyty apel z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych.

XX Konkurs Ortograficzny.

W minioną sobotę odbył się XX Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta m. Piły. Nie zabrakło na nim także uczniów naszej szkoły.

To pierwszy tak poważny test w ich życiu.

W czwartek 29 marca o godz. 9.00 uczniowie klas III naszej szkoły, pisali Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty 2012 z Operonem

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

We wtorek 27 marca odbyło się w Poznaniu rozdanie nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Wielkopolskie Kuratorium Oświaty.

"Korczak dzieciom i o dzieciach".

Tradycją naszej szkoły stał się udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim.
W tym roku wszyscy uczestnicy musieli się zmierzyć z prozą Janusza Korczaka – lekarza, pedagoga, pisarza, publicysty oraz działacza społecznego, który zginął wraz z wychowankami w komorze gazowej.

V Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Szkół Podstawowych.

Po raz piąty w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią zorganizowany został Otwarty Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Szkół Podstawowych pod patronatem OSiR Wyrzysk oraz UKS Orzeł Osiek.

Finalista Konkursu Przyrodniczego.

1 grudnia 2011r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, w którym brało udział ośmioro uczniów z klas piątej i szóstej.

Ważne!!! Zmiana logowania do dziennika elektronicznego.

W związku ze zmianą serwera i oprogramowaniem dziennika elektronicznego, następuje również zmiana sposobu logowania do systemu.

Tańce, przebierańce.

W piątek 10 lutego w szkole odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział najmłodsze dzieci z klas I-III i oddziału "0".

Akcja zbiórki żywności dla zwierzaków ze schroniska zakończona!

Drugi raz, w naszej szkole, została zorganizowana akcja „Pomożemy zimą nakarmić Burka i Kicię”. Cała szkoła włączyła się w nią bardzo licznie. Przedsięwzięcie to miało na celu zbiórkę zimowego zapasu żywności oraz ciepłych koców i zabawek dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy.

Walentynkowe atrakcje

W piątek , w ostatnim dniu nauki szkolnej odbyła się impreza związana z obchodami Dnia Zakochanych, tzw.Walentynki. Organizatorem tego dnia był Samorząd Uczniowski. Przeprowadzono wiele ciekawych i niepowtarzalnych konkursów. Uczniowie zamiast mundurka mogli ubrać się w stylu dyskotekowo – randkowym. Dozwolony był też delikatny makijaż.

Brązowi medaliści w powiecie.

W dniu 4 lutego, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 Pile rozegrano Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej chłopców.