Szkoła Podstawowa w Osieku nad Notecią
 

Nawigacja
 
Samorząd Uczniowski
 
Projekt ETAs - j. angielski
 
Linki
 
Sprawozdania finansowe
 
Znajdź nas na Facebook
 
Logowanie
 
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jak do nas dojechać
 
Pogoda
 
Zegar
 
Kalendarz
 
Grudzień 2019
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Imieniny
 
Dzisiaj jest
piątek 13 Grudnia 2019.

Imieniny obchodzą:
Łucja, Otylia, Eugeniusz
V Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Szkół Podstawowych.

Po raz piąty w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią zorganizowany został Otwarty Gminny Turniej Minipiłki Siatkowej Szkół Podstawowych pod patronatem OSiR Wyrzysk oraz UKS Orzeł Osiek.

Finalista Konkursu Przyrodniczego.

1 grudnia 2011r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, w którym brało udział ośmioro uczniów z klas piątej i szóstej.

Ważne!!! Zmiana logowania do dziennika elektronicznego.

W związku ze zmianą serwera i oprogramowaniem dziennika elektronicznego, następuje również zmiana sposobu logowania do systemu.

Tańce, przebierańce.

W piątek 10 lutego w szkole odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział najmłodsze dzieci z klas I-III i oddziału "0".

Akcja zbiórki żywności dla zwierzaków ze schroniska zakończona!

Drugi raz, w naszej szkole, została zorganizowana akcja „Pomożemy zimą nakarmić Burka i Kicię”. Cała szkoła włączyła się w nią bardzo licznie. Przedsięwzięcie to miało na celu zbiórkę zimowego zapasu żywności oraz ciepłych koców i zabawek dla zwierząt ze schroniska w Bydgoszczy.

Walentynkowe atrakcje

W piątek , w ostatnim dniu nauki szkolnej odbyła się impreza związana z obchodami Dnia Zakochanych, tzw.Walentynki. Organizatorem tego dnia był Samorząd Uczniowski. Przeprowadzono wiele ciekawych i niepowtarzalnych konkursów. Uczniowie zamiast mundurka mogli ubrać się w stylu dyskotekowo – randkowym. Dozwolony był też delikatny makijaż.

Brązowi medaliści w powiecie.

W dniu 4 lutego, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 Pile rozegrano Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej chłopców.

Dzień Babci i Dziadka.

Do tradycji naszej szkoły należą styczniowe obchody Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku uczniowie klas Ia, IIa, IIc, IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami Krystyną Kowalską, Jadwigą Strzyżewską, Katarzyną Centałą, Kariną Pinkowską i Barbarą Kniołą zaprosili do szkoły szanownych gości – babcie i dziadków.

Zapraszamy na lodowisko.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku zaprasza na lodowisko w Osieku nad Notecią na terenie boiska wielofunkcyjnego.

Z wizytą w skansenie.

W ubiegły czwartek ( 26.01.2012 r.) klasy IV a i IV b mogły odbyć - pouczającą i pełną nowych doświadczeń – podróż w czasie. Odwiedziły bowiem osiecki skansen.

Teatrzyk w szkole.

Tradycją Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią stały się przedstawienia teatralne w wykonaniu aktorów z krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych.

Dzień Babci i Dziadka w "0".

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią w piątek, 20 stycznia przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka . Po zaprezentowaniu wierszy i piosenek dzieci wręczyły laurki i koronkowe aniołki.

Świąteczna zbiórka żywności.

W grudniu, jak co roku, w naszej szkole przeprowadzono zbiórkę żywności pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

Czas radosnych świąt.

Czas świąt Bożego Narodzenia, to magiczne, pełne ciepła rodzinnego, nastrojowe chwile. W taki też klimat zbliżających się świąt, miał wprowadzić wszystkich widzów apel, który pod kierunkiem pani Izoldy Perlińskiej i Joanny Lewandowskiej, przygotowały klasy IV a i VI a.

Na skansenie w Osieku.

14 grudnia uczniowie z klas IV c i V b Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odwiedzili miejscowe Muzeum Kultury Ludowej. Wzięliśmy tam udział w lekcji na temat zwyczajów i obrzędów okresu Bożego Narodzenia na Krajnie.