Czas radosnych świąt.

Czas świąt Bożego Narodzenia, to magiczne, pełne ciepła rodzinnego, nastrojowe chwile. W taki też klimat zbliżających się świąt, miał wprowadzić wszystkich widzów apel, który pod kierunkiem pani Izoldy Perlińskiej i Joanny Lewandowskiej, przygotowały klasy IV a i VI a.

Na skansenie w Osieku.

14 grudnia uczniowie z klas IV c i V b Szkoły Podstawowej w Osieku nad Notecią odwiedzili miejscowe Muzeum Kultury Ludowej. Wzięliśmy tam udział w lekcji na temat zwyczajów i obrzędów okresu Bożego Narodzenia na Krajnie.

Profilaktyka uzależnień w szkole.

W naszej szkole zakończono akcję profilaktyczną, której celem było kształtowanie negatywnych postaw uczniów wobec zażywania narkotyków i palenia papierosów.

Mikołajki z niespodzianką.

6 grudnia był wyjątkowym dniem w szkolnym życiu naszej szkoły. Już od rana w zrobiło się radośnie i świątecznie, gdyż w tym wyjątkowym dniu uczniowie ubrali się na czerwono, a na ich głowach pojawiły się czerwone czapki.

"Żeby Polska była Polską".

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Osieku n.Not. rozpoczęły się w czwartek o godz. 10.

Już uczniowie.

Zgodnie z tradycją w Dniu Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią w poczet uczniów są przyjmowani pierwszoklasiści.

Styczeń 2020

niedziela 19 Styczenia 2020.

Marta, Henryk, Mariusz