Strona główna · Dziennik lekcyjny · Biblioteka szkolna · Certyfikaty · Dyplomy i wyróżnienia · Kontakt Wtorek, Styczeń 31, 2023


Nawigacja

Samorząd Uczniowski

Projekt ETAs - j. angielski

Programy i projekty

Sprawozdania finansowe

O projekcie ETAs

PROJEKTY SMALL GRANTS w ramach Programu English Teaching Activities (ETAs)

Program English Teaching został stworzony przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności (PAFW) w 2000 r. Od sierpnia 2002 r. krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Celem Programu jest wspieranie działań na rzecz promocji uczenia się języka angielskiego i jego lepszej znajomości wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Priorytetem Programu jest też wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli języka angielskiego spoza dużych aglomeracji miejskich.

„We wszystkich naszych działaniach na pierwszym miejscu stawiamy rozwój kompetencji językowych dzieci i młodzieży z terenów wiejskich i z małych miejscowości. To właśnie oni, biorąc udział w szeregu działań organizowanych przez nauczycieli i lokalnych liderów uczestniczących w rożnych ścieżkach Programu English Teaching, zwiększają znajomość języka angielskiego, nabierają pewności siebie i przełamują bariery.” http://www.englishteaching.org.pl/pl/

W obecnym roku szkolnym 2018-2019 projekt ETAs jest już trzecim projektem realizowanym na terenie Osieka nad Notecią. W poprzedniej edycji przypadającej na lata 2016-2018 realizowane były równolegle aż dwa projekty z ramienia PAFW.

Jeden z nich prowadzony był przez Szkołę Podstawową w Osieku nad Notecią, bezpośrednimi beneficjentami byli uczniowie Szkoły Podstawowej, a koordynatorem była Małgorzata Lewandowska.

Drugi prowadzony był przez lokalne Stowarzyszenie Menos na terenie Gimnazjum w Osieku nad Notecią, bezpośrednimi beneficjentami byli uczniowie Gimnazjum, a koordynatorem była Teresa Domalewska - Belka.

W bieżącej edycji przypadającej na lata 2018-2019 projekt prowadzony jest przez Szkołę Podstawową w Osieku nad Notecią, beneficjentami są uczniowie klas III-cich oddziałów gimnazjalnych tutejszej Szkoły Podstawowej, a koordynatorem jest Teresa Domalewska - Belka.

BIP


ePUAP


Obiekt monitorowany

Monitoring prowadzony jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób oraz mienia.
Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica, 89-333 Osiek nad Notecią, ul. Szkolna 2
tel. 67 2866028
e-mail: sposieknn@interia.pl

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Znajdź nas na Facebook

Dziecięcy Telefon Zaufania


Egzamin ósmoklasisty


Doradztwo zawodowe
Koronawirus


W szkole został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1. Tomasz Powała - Inspektor Ochrony Danych tel:503 585 225 e-mail: tomaszpowala@wp.pl
2. Marek Powała- z-ca Inspektora ochrony Danych tel: 504 230 997 e-mail: marek.powala@wp.pl